sk

O nás

Vítame vás na stránke nášho oddychového areálu Lake Side Residence. Nachádzame sa v malebnom prostredí v nedotknutej prírode na Žitnom ostrove v katastrálnej oblasti Čierna Voda. Ponúkame Vám odpočinok v našom areáli Lake Side Residence, kde si môžete vybrať ubytovanie v penzióne alebo v chatkách. V penzióne máte možnosť na ubytovanie sa v luxusných apartmánoch, ktorých izby majú nádherný výhľad na naše jazero a tok Malého Dunaja. Z chatiek máte priamo obrovskú terasu na jazere.

K dispozícii máme 5 luxusných apartmánov s rôznym počtom lôžok a 5 chatiek s maximálnou kapacitou 6 osôb, prípadne možnosťou prístelky za príplatok. Všetky apartmány majú balkón. Jeden z apartmánov je bezbariérový.


V našom penzióne Vás budeme rozmaznávať aj vo wellness časti, kde si môžete dopriať zaslúžený relax. Wellness je spoplatnený. V letnom období si môžete užívať aj našu pláž s lehátkami a kochať sa nad krásnou prírodnou scenériou nášho polostrova ležiaceho na Malom Dunaji. A dokonca, ak ste milovníkom rybolovu, môžete si u nás aj nachytať ryby.

Naša reštaurácia ponúka 40 až 60 miest na sedenie. Raňajky sú podávané vo forme bufetových stolov.Raňajky si môžete doobjednať k ubytovaniu najneskôr deň vopred.
V penzióne sa nachádza aj Lobby bar s kapacitou 25 miest na sedenie a salónik s kapacitou 22 miest na sedenie.

Náš areál je vhodným výberom aj pre usporadúvanie svadieb, rôznych osláv, firemných, spoločenských aj rodinných akcií. Rezervujte si u nás ubytovanie ešte dnes. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Reštaurácia Vám ponúka ozajstný gurmánsky zážitok, príďte a ochutnajte! Tešíme sa na Vás!