sk

Balóny

Sluzba obrazok - 20210428 192956

Zažite lety v malebnom prostredí v nedotknutej prírode na Žitnom ostrove v katastrálnej oblasti Čierna Voda s odletovým miestom priamo z nášho areálu.

Balony.sk a Balony.eu sú jedným z najväčších prevádzkovateľov balónových letov na Slovensku aj v Českej republike. Majú rozsiahlu flotilu 20 nových balónov od českého výrobcu Balóny Kubíček, ktoré sa vyznačujú vysokým štandardom bezpečnosti a komfortu. Ich hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom tie najkrajšie zážitky a rozširovať povedomie o vzduchoplavbe. V obore sa pohybujú už viac než štvrť storočia a za dobu ich existencie poskytli nádherné zážitky niekoľko desiatok tisícom spokojných zákazníkov.

Ich prevádzkové oprávnenia spĺňajú prísne podmienky Agentúry Europskej únie pre bezpečnosť v letectve (EASA). Profesionálne posádky balónov, skúsení piloti, pravidelné školenia pilotov, moderná technika, periodické prehliadky balónov a poistné certifikáty, to všetko je pre ich samozrejmosťou.

Navštívte nás v malebnom prostredí v nedotknutej prírode na Žitnom ostrove v katastrálnej oblasti Čierna Voda. V našej reštaurácii s penziónom Vám ponúkame priestor na oddych, kde sa vám bude pri kávičke príjemne čakať kým sa utíši vietor, aby sme mohli spolu odletieť. Po lete so svojimi priateľmi u nás oslávite svoj šťastný návrat na zem, ochutnáte kvalitné vína a skvelú domácu kuchyňu. Nikam sa nemusíte ponáhľať, pretože do postele to budete mať len pár krokov.

Termín na let prosím rezervujte priamo u prevádzkovateľa: https://www.balony.sk/typy-let...